Folia biodegradowalna

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie rynku, wprowadzamy do naszej oferty kolejny nowy produkt, którym jest folia cPP D2W oksybiodegradowalna.

Folia oksybiodegradowalna zawiera nowoczesny dodatek D2W do degradacji tlenowej folii polipropylenowych, którego zadaniem jest przyspieszenie rozkładu folii. Działanie polega na zmniejszeniu długości łańcuchów polimerowych, a w konsekwencji do degradacji polimeru do postaci przyswajalnej przez mikroorganizmy. To właśnie one rozkładają resztki polimeru do składników przyswajalnych przez rośliny. I wszystko w ciągu zaledwie 22-24 miesiące.

Folia cPP D2W sprawdza się doskonalne we wszystkich aplikacjach tak, jak standardowy polipropylen.

Głównymi zaletami folii cPP D2W są:
• niski ciężar właściwy
• bardzo dobra przejrzystość
• wysoka trwałość
• odpowiednia sztywność
• biodegradowalność do 24 miesięcy

Worki proste wysoko-przezroczyste z folii cPP D2W mogą być używane między innymi do pakowania produktów przemysłowych, papierniczych, artykułów kosmetycznych, higienicznych, chemicznych, odzieży, biżuterii, akcesoriów, gazet.

Worek prosty z folii cPP D2W  bardzo dobrze sprawdza się między innymi przy pakowaniu artykułów cukierniczych, piekarniczych, owoców, warzyw.

Oferta przygotowywana jest indywidualnie na zapotrzebowanie klienta. Minimum logistyczne zamówienia jest uzależnione od wielkości i grubości worka, w przeliczeniu na pół tony folii.

Zapraszam do kontaktu na biuro@sakfol.pl i przygotujemy ofertę.

Najwyższa jakość od firmy SakFol

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań foliowych. W naszym asortymencie można znaleźć pełną gamę worków foliowych o szerokim zastosowaniu. Zapewniamy profesjonalną obsługę – indywidualnie podchodzimy do każdego z naszych klientów, zapewniając elastyczność i rzetelność w realizacji zamówień.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi produktami, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Doradzimy w doborze opakowań spełniających wszystkie Państwa wymagania i przygotujemy korzystną wycenę.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą opakowań foliowych SakFol – zachęcamy do wybrania naszych produktów!