Skip to main content

Worki z dziurką do odprowadzenia powietrza po zapakowaniu

W naszym asortymencie dostępne są wszechstronne worki z dziurką o średnicy 8/12/15 mm do odprowadzenia powietrza po zapakowaniu i zmniejszenia poziomu wilgoci. Wykonane z wysokiej jakości folii zapewniają skuteczną ochronę znajdującym się w nich przedmiotom – chronią między innymi przed zakurzeniem, zawilgoceniem oraz innymi czynnikami pojawiającymi się podczas transportu i przechowywania. Worki oferujemy w różnych formatach do wyboru. To najwyższa jakość w korzystnej cenie!

Materiał
Do produkcji naszych opakowań foliowych wykorzystujemy wyłącznie najlepsze folie zapewniające maksymalną wytrzymałość oraz skuteczną ochronę. Dzięki temu nasi klienci otrzymują do dyspozycji produkty mogące spełnić wszystkie ich wymagania.

Dostępne w naszym asortymencie worki z dziurką są od razu przygotowane do użycia – dzięki temu, że posiadają dziurkę o średnicy 8/12/15 mm w dolnej części pozwalają na jeszcze lepsze zabezpieczenie przedmiotów wymagających ochrony przed wilgocią oraz nadmiarem powietrza.

Zalety worków z dziurką:
• skutecznie odprowadzają nadmiar powietrza
• zapobiegają zawilgoceniu się zawartości worka
• wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne
• estetycznie prezentują wnętrze dzięki wysokiej transparentności
• niski ciężar właściwy
• odporność na działanie wody

Przeznaczenie
Worki z dziurką posiadają szerokie zastosowanie w różnych branżach. Używane są między innymi przy przechowywaniu artykułów spożywczych podatnych na zawilgocenie i wymagających przepływu powietrza jak pieczywo. Także posiadają zastosowanie w branży chemicznej, kosmetycznej, zabawkowej, odzieżowej oraz wielu innych.

Nasze worki z dziurką wykonane są z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością i posiadają wszystkie niezbędne atesty.

Najwyższa jakość od firmy SakFol
W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama wysokiej jakości opakowań foliowych. Naszym klientom zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, która obejmuje dostarczenie opakowań spełniających wszystkie wymagania.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w SakFol!

Kontakt