Skip to main content

Worki z eurodziurką

Firma SakFol jest producentem wysokojakościowych opakowań foliowych do przechowywania różnych materiałów. Worki z eurodziurką przeznaczone są do zawieszania i ekspozycji produktów. Sprzedawane są w różnych rozmiarach, kształtach i wielkościach otworów i stopniu udźwigu. Produkty dostosowane są pod względem wytrzymałościowym do właściwości przechowywanych w nich wyrobów.

Charakterystyka produktu

Worki z eurozawieszką, oferowane przez sklep SakFol, wykonywane są z folii PP, która posiada szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Opakowania są wysoko-przezroczyste i posiadają grubość od 0,02 do 0,04 mm. Worki posiadają różne systemy otwierania. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się worki ze specjalnym paskiem klejącym, umożliwiającym wielokrotne zamykanie i otwieranie opakowania. Worki z eurodziurką posiadają łatwe mocowanie i gwarantują skuteczne wyeksponowanie produktu.

Przeznaczenie worków

Worki z eurozawieszką umożliwiają zawieszenie opakowania wraz z jego zawartością na różnych hakach lub wieszakach sklepowych. Oferowane przez producenta SakFol, worki z eurodziurką, przeznaczone są również do wieszania ich na wieszakach zarówno pojedynczych, jak i podwójnych, regałowych, na stripach i krawatach reklamowych. Szerokie zastosowanie worków pozwala na wykorzystanie ich w wielu sektorach gospodarki.

Zastosowanie w przemyśle

Produkty sprzedawane przez producenta posiadają szerokie zastosowanie w różnych branżach przemysłu. Opakowanie z folii PP mogą być wykorzystane w branży spożywczej, jako opakowania do pieczywa, makaronu, ciastek czy suszonych grzybów. Worki z eurozawieszką wykorzystywane są również w przemyśle tekstylnym i kosmetycznym do pakowania np. rękawiczek, produktów kosmetycznych czy ubrań. Produkty sprzedawane przez SakFol wykorzystywane są również do pakowania płyt CD i DVD, w przemyśle papierniczym do przechowywania drobnych elementów czy w branży chemicznej do pakowania kosmetyków, produktów chemicznych lub higienicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

Kontakt