Skip to main content

Worki proste z folii PP wysoko-przeźroczyste o grubości 0,02-0,04 mm

Wytrzymałe worki proste z folii PP wysoko-przeźroczyste o grubości 0,02-0,04 mm naszej produkcji zapewniają skuteczną ochronę przedmiotów przed czynnikami zewnętrznymi, między innymi przed zabrudzeniem oraz uszkodzeniem. Dostępne w różnych formatach do wyboru. Najlepsza jakość w korzystnej cenie od firmy SakFol!

Materiał
Do produkcji worków prostych wykorzystano najlepszą folię PP – polipropylenową, która jest jednym z najczęściej używanych tworzyw sztucznych w branży opakowaniowej. Folie polipropylenowe znajdują szerokie zastosowanie w zabezpieczaniu różnych elementów wymagających skutecznej ochrony.

Do produkcji prezentowanych worków prostych wykorzystujemy folię polipropylenową o grubości 0,02-0,04 mm w zależności od zastosowania.

Głównymi zaletami folii PP są:
• niski ciężar właściwy
• bardzo dobra przejrzystość
• wysoka trwałość
• odpowiednia sztywność
• wysoka odporność na działanie wody i tłuszczów
• możliwość recyklingu

Przeznaczenie
Worki proste wysoko-przezroczyste z folii PP mogą być używane między innymi do pakowania produktów przemysłowych, papierniczych, artykułów kosmetycznych, higienicznych, chemicznych, odzieży, biżuterii, akcesoriów, gazet.

Worek prosty z folii PP przeznaczony jest również to kontaktu z żywnością – bardzo dobrze sprawdza się między innymi przy pakowaniu artykułów cukierniczych, piekarniczych, owoców, warzyw.

Najwyższa jakość od firmy SakFol
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań foliowych. W naszym asortymencie można znaleźć pełną gamę worków foliowych o szerokim zastosowaniu. Zapewniamy profesjonalną obsługę – indywidualnie podchodzimy do każdego z naszych klientów, zapewniając elastyczność i rzetelność w realizacji zamówień.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi produktami, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Doradzimy w doborze opakowań spełniających wszystkie Państwa wymagania i przygotujemy korzystną wycenę.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą opakowań foliowych SakFol – zachęcamy do wybrania naszych produktów!

Kontakt