Skip to main content

Worki z uchwytem typu fasolka – reklamówki

Dostarczamy wszechstronne worki z uchwytem typu fasolka – reklamówki przeznaczone do przechowywania i transportu różnych przedmiotów. Dostępne w naszym asortymencie worki wykonane są z najwyższej jakości materiałów opakowaniowych, które zapewniają im optymalną wytrzymałość, odporność, a także skuteczną ochronę dla przechowywanych w nich artykułów. Do wyboru wiele formatów worków – reklamówek. Zapewniamy jakość w przystępnych cenach!

Materiał
Produkujemy worki z uchwytem typu fasolka z wyłącznie najlepszej jakości folii gwarantujących najlepsze parametry techniczne. Dzięki temu są one doskonałym wyborem do pakowania wielu typów przedmiotów, także o konsystencji sypkiej.

Worki z uchwytem typu fasolka posiadają specjalnie wyprofilowany uchwyt pozwalający na łatwe trzymanie w dłoni i wieszanie na wieszakach. Ze względu na szeroką gamę formatów do wyboru znalazły zastosowanie w wielu branżach.

Zalety worków z uchwytem typu fasolka:
• wytrzymałe i trwałe
• niski ciężar właściwy
• łatwe w noszeniu i zawieszaniu
• estetycznie prezentują zawartość
• odporne na czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć

Przeznaczenie
Dostępne w naszym asortymencie worki z uchwytem typu fasolka – reklamówki posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Są używane między innymi w branży chemicznej, kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, odzieżowej, dziecięcej, fonograficznej, a także w szeregu innych branż.

Wszystkie znajdujące się w naszym asortymencie worki są przeznaczone do kontaktu z żywnością i posiadają odpowiednie atesty.

Najwyższa jakość od firmy SakFol
Od lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą opakowań foliowych – aktualnie w naszym asortymencie znajduje się pełna gama opakowań wyróżniających się wysoką jakością i korzystnymi cenami. Zadowolenie klientów zawsze było dla nas kluczowe, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami zawsze była udana.

W razie dodatkowych pytań zawsze pozostajemy od Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z pełnym asortymentem naszych opakowań foliowych i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontakt